Reinhilde Jacobs
Andrea Agnini
Alessandro Agnini
Panagiotis Bazos
Adrián Hernández Gutiérrez
Joh B. Haerich
Uli Hauschild
Jérôme Lipowicz
Luis Ilzarbe Ripoll
Miguel Stanley
Michał Sypień
Tomasz Sypień
Digital Experts
Przedstawiamy prelegentów Konferencji Digital Experts 2023.
 • Prof. Reinhilde Jacobs
  Profesor zwyczajny na Uniwersytecie w Leuven (Belgia) wizytująca w Karolinksa Institutet w Sztokholmie oraz na Uniwersytecie Medycznym Dalian w Chinach.

  Prowadzi grupą badawczą Omfs Impath w KU Leuven oraz w klinicznym Centrum Radiologii szczękowo-twarzowej. Sekretarz Generalny Międzynarodowego Stowarzyszenia Radiologii Stomatologicznej Stomatologii Twarzy. Jest zaangażowana w wiele multidyscyplinarnych i międzyuczelnianych prac badawczych, ze szczególnym uwzględnieniem badań obrazowych, sztucznej inteligencji i bio druku.

  Redaktorka w takich czasopismach jak Clinical Oral Investigations, International Journal of Oral Implantology, European Journal of Radiology and Oral Radiology; a także współautorka pięciu książek i ponad 450 publikacji w recenzowanych czasopismach.

  Otrzymała nagrody: D Collen Research Travel Award (1994), IADR Young Investigators Award (1998), belgijską nagrodę Joachima w dziedzinie odontostomatologii (1999).
  Belgia
 • Dr Andrea Agnini
  Ukończył Uniwersytet w Modenie i Reggio Emilia.

  Prowadzi prywatną praktykę we Włoszech.
  Specjalizuje się w protetyce, periodontologii i implantologii.
  Jest międzynarodowym wykładowcą.

  Współautor wielu włoskich i międzynarodowych publikacji naukowych.

  Członek komitetu naukowego rocznych programów z zakresu protetyki stomatologicznej, periodontologii i implantologii w Studio Agnini Odontoiatria.

  Włochy
 • Dr Alessandro Agnini
  Ukończył studia na Uniwersytecie w Modenie i Reggio Emilia we Włoszech.

  Prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Modenie i Sassuolo, Emilia Romagna, gdzie zajmuje się wyłącznie protetyką stałą, periodontologią i implantologią.

  W 1995 roku uczestniczył w rocznym programie stomatologii implantologicznej u doktora Mauro Merli.
  Od 2006 roku jest aktywnym członkiem Włoskiej Akademii Stomatologii Protetycznej.
  Był adiunktem na Uniwersytecie w Modenie i Reggio Emilia we Włoszech.

  Autor i Współautor międzynarodowych publikacji naukowych.
  Od 2011 roku jest wykładowcą i Członkiem Rady Redakcyjnej portalu Dental Xp.
  Autor książki "The Digital Revolution: the learning curve" wydanej przez Quintessence w 2014 r.
  W 2019 roku został mianowany Aktywnym Członkiem Włoskiej Akademii Osseointegracji.


  Włochy
 • Dr Panaghiotis Bazos
  Były adiunkt w Szkole Stomatologii Hermana Ostrowa USC, Oddziału Podstawowego Zdrowia Jamy Ustnej w Los Angeles, Kalifornia.

  Prowadził prywatną praktykę ograniczoną do stomatologii estetycznej i odtwórczej w Atenach w Grecji.

  W 2011 roku założył Grupę Bio-EmulationTM, która stanowi globalny Think Tank promujący doskonałość w dentystycznych technikach odtwórczych. W 2016 roku ukończył studia podyplomowe (MClinDent) w zakresie ortodoncji i ortopedii zębowo-twarzowej na Uniwersytecie w Edynburgu w Szkocji i uzyskał kwalifikacje w Royal Colleges of Surgeons of Edinburgh (Morth Edin).
  Jest wynalazcą i twórcą odbiciowego krzyżowego filtra polar_eyes, a ostatnio współtwórcą aparatu rejestrującego płaszczyznę szczękowo-twarzową OneBite Evolution.
  Grecja
 • DT Dawid Domoradzki
  Z firmą Amann Girrbach związany od początku wprowadzenia systemu Cad Cam na rynek.

  Certyfikowany serwisant urządzeń frezujących typu Cad Cam. Certyfikowany trener Exocad.

  Na co dzień pracujący, jako pomoc merytoryczna i techniczna z zakresu urządzeń takich jak: skaner, frezarka, oprogramowania Exocad oraz materiałów i rozwiązań protetycznych.
  Polska
 • Adrián Hernández Gutiérrez

  CEO i założyciel firmy PIC Dental. Twórca systemu dentystycznego PiC Camera - najbardziej dokładnego systemu rejestracji pozycji implantów w ustach pacjenta na Świecie.
  Za pomocą „flag" tak zwanych PIC Abutments pozwala uchwycić bezwzględną pozycje implantów i w pełni cyfrowo-przenieść rejestrację do systemu CAD.
  Ekspert w dziedzinie prac na implantach. Prowadzi projekty CAD/CAM/CAE.
  Pracował również jako inżynier aplikacji oraz menedżer ds. nowych rynków DELTACAD. Jest współzałożycielem firmy Dentalmill - Centrum produkcji stomatologicznej.
  Hiszpania
 • DT Joh B. Haerich
  Specjalista ds. aplikacji w Exocad GmbH, Joh pracuje w dziale wsparcia technicznego, prowadzi szkolenia z oprogramowania w różnych wariantach, i uczestniczy w międzynarodowych kongresach. Jego pierwsze doświadczenie z oprogramowaniem Exocad miało miejsce w 2011 roku, kiedy Joh prowadził własne laboratorium w gabinecie dentystycznym. Dołączając do zespołu skupionego wokół Michaela Kohnena w Exocad GmbH w lutym 2021 r. jako specjalista ds. zastosowań, Joh był w stanie połączyć swoją pasję do stomatologii z radością pomagania, komunikowania się i prowadzenia szkoleń.

  Niemcy
 • MDT Uli Hauschild
  Uzyskał dyplom z technika dentystycznego w Niemczech. Od 1985 roku z powodzeniem prowadzi laboratorium w Sanremo, we Włoszech. Specjalizuje się w protezach i funkcji. Obsługuje pacjentów z całego świata. Ma ogromne doświadczenie w pracy na oprogramowaniach implantologicznych. Regularnie wygłasza prezentacje z dziedziny implantologii sterowanej zarówno w kraju, jak i za granicą. Jako jeden z pionierów został Opinio Liderem i beta-testerem wiodących dostawców na rynku.

  Niemcy
 • Dr Jérôme Lipowicz
  Jérôme Lipowicz, DDS, jest lekarzem rodzinnym z siedzibą w Paryżu oraz wykładowcą na studiach i kongresach we Francji i za granicą. Pełni funkcję prezesa Francuskiej Akademii Chirurgii Nawigowanej, której jest współzałożycielem. Jest również aktywnym członkiem Akademii Implantologii Wspomaganej Komputerowo.

  Zainteresowania dr Lipowicza obejmują wykorzystanie nowych technologii, w których chirurgia nawigowana i stomatologia cyfrowa w naturalny sposób stały się częścią jego praktyki od 2010 roku.

  Stworzył sieć Abcdent i pierwszą francuskojęzyczną społeczność stomatologów na eugenol.com, oraz założył kongres International Digital Days.

  Jest również członkiem zarządu Digital Dentistry Society.

  Francja
 • Dr Grzegorz Olszewski
  W 1996 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej, nadaną w 2000 roku przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

  W roku 2009 uzyskał dyplom Curriculum Implantologicznego Uniwersytetu J.W. Goethe we Frankfurcie nad Menem.

  W latach 2016/2017 ukończył podyplomowe szkolenie w Instytucie Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz na University of North Cardina w mieście Chapel Hill.

  Jest członkiem aktywnym PASE. Od 1998 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną Cadent w Gdyni, w ramach której, od 2003 roku wykonuje zabiegi implantologiczne.
  Polska
 • Dr Luis Ilzarbe Ripoll
  Ukończył studia stomatologiczne na Uniwersytecie w Walencji. Magister implantologii jamy ustnej na Uniwersytecie Paryskim i D.U.I na Uniwersytecie w Tuluzie Paul Sabatier. Magister periodontologii ze specjalizacją z chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej pod kierunkiem dr Raula Caffesse. Magister badań uniwersyteckich na Uniwersyecie w Walencji.
  Hiszpania
 • Dr Miguel Stanley
  Założyciel i dyrektor znanego na całym świecie White Clinic - Wiodącego Centrum Stomatologicznego.

  Vice prezydent Digital Dentistry Society. Współzałożyciel Slow Dentistry Global Network - szwajcarskiej organizacji nonprofit skupionej na ulepszeniu doświadczenia i bezpieczeństwa pacjenta.

  Opinion leader dla wiodących w branży firm.
  Pełni funkcję adiunkta na Uniwersytecie Pennsylvanii.

  W swojej karierze wygłosił ponad 250 wykladów, w ponad 50 krajach z tematyki implantologii, protetyki, kompleksowej chirurgii jamy ustnej, estetyki, zarządzania praktyką.

  Jest jednym z pierwszych dentystów, którzy wygłosili prelekcję na TEDx i jedynym, który był gospodarzem dokumentu o stomatologii dla National Geographic.

  Jest twórcą znanej na całym Świecie filozofii pracy „No Half Smiles".

  Został nominowany do grona 100 najlepszych dentystów na świecie oraz nazwany przez magazyn Incisile Edge jednym z 32 najbardziej wpływowych osób w stomatologii.

  Aktywnie wprowadza nowe koncepcje medyczne i terapie w White Clinic w obszarach takich jak medycyna regeneracyjna i długowieczność oraz rozwój stomatologii biologicznej. Prowadzi również podcast pt. "Biting into Healthcare" (tł. „Wgryzanie się w opiekę zdrowotną").
  Portugalia
 • Dr Michał Sypień
  Założyciel oraz współwłaściciel Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień s.c., Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej.

  Specjalizuje się w stomatologii Estetycznej i mikroskopowej, implantologii, rehabilitacji, zaburzeniach okluzji.

  Stomatologia jest dla niego pasją , w tym kierunku stale się szkoli i podnosi swoje umiejętności , uczestnicząc na licznych krajowych i miedzynarodowych kursach oraz konferencjach naukowych.

  Ukończył jedną z najbardziej prestiżowych na świecie podyplomowych szkół stomatologicznych KOIS Center w Seattle w USA.

  Absolwent oraz student wielu programów edukacyjnych z zakresu implantologii, protetyki oraz implantoprotetyki : Steigmann Institute w Heidelbergu, Hürzeler/Zuhr Dental Education Institute w Monachium, Curriculum Bicon , Boston USA.

  Implantolog – International Congress of Oral Implantologists (ICOI) potwierdzony egzaminem Fellowschip.

  Swoją pasje do stomatologii i fotografii łączy poprzez wykorzystywanie komputerowego projektowania uśmiechu DSD ( Digital Smile Design). Jest autorem prac poglądowych z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki stomatologicznej.

  Członek PSI – Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, oraz
  ICOI – International Congress of Oral Implantologists.
  Członek PASE Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.
  Członek Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej (PSSM).

  Polska
 • Dr Tomasz Sypień
  Założyciel i współwłaściciel Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień s.c. w Bielsku-Białej.

  Lekarz stomatologii i medycyny, ukończył dwa fakultety na Śląskiej Akademii Medycznej w 2002 r.

  Specjalizuje się w rekonstrukcji zgryzu, implantologii, stomatologii estetycznej, protetyce i implantoprotetyce, endodoncji mikroskopowej, diagnostyce czynnościowej narządu żucia i leczeniu zaburzeń okluzyjnych.

  Absolwent prestiżowej podyplomowej Szkoły Stomatologii KOIS Center w USA.
  Absolwent kursów Digital Smile Design z zakresu cyfrowego projektowania uśmiechu. DSD Residency Madrid – by Christian Coachman
  Absolwent Curriculum implantologicznego dr Mariusa Steigmanna z Heidelbergu.
  Student Hürzeler/Zuhr Dental Education Institute w Monachium.
  Absolwent Curriculum Implantologii – BICON Istitute Boston.

  Ukończył edycje Programu Implantoprotetycznego odbywającego się w Mediterranean Prosthodontic Institute – MPI (Hiszpania Rojas) oraz na University of North Carolina (USA).

  W 2008 r ukończył Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie uzyskując europejski tytuł Implantologa (program specjalizacji zawodowej objęty systemem akredytacji ECTS (European Credit Transfer System)).

  Posiada akredytację ICOI Diplomate, potwierdzoną zdanym egzaminem i prezentacją przypadków leczenia implantologicznego przed komisją.
  Członek PASE
  Autor i współautor prac naukowych z dziedziny stomatologii – implantoprotetyki oraz medycyny ogólnej – endokrynologii.
  Polska
Reinhilde Jacobs
Andrea Agnini
Alessandro Agnini
Panagiotis Bazos
Adrián Hernández Gutiérrez
Joh B. Haerich
Uli Hauschild
Jérôme Lipowicz
Luis Ilzarbe Ripoll
Miguel Stanley
Michał Sypień
Tomasz Sypień
Made on
Tilda